Pelc Antonín (Lišany 1895 - 1967 Praha)
Milenci, signováno a datováno vpravo dole A. Pelc 1960, kombinovaná technika/papír, 26 x 18 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |